Usługi saperskie

Oczyszczanie terenu z przedmiotów niebezpiecznych i wybuchowych (rozminowanie terenu)

Prace związane z oczyszczaniem terenu z materiałów niebezpiecznych i wybuchowych polegają na ich zlokalizowaniu, podjęciu i ewentualnej neutralizacji – to zadanie może wykonać jedynie wyszkolony saper. Użycie specjalistycznych wykrywaczy metali pozwala na precyzyjne rozminowanie terenu. Gwarantuje to doświadczenie personelu oraz wysokiej jakości certyfikowany sprzęt, który wykorzystuje nasza firma saperska. Po zakończeniu prac wystawiany jest certyfikat czystości terenu. Usługi saperskie, cennik których dostępny jest dla każdego po kontakcie z naszą firmą, charakteryzuje najwyższa jakość.

 

Nadzór saperski nad wykonywaniem prac

Nadzór saperski prowadzony jest w miejscach, gdzie ze względu na duże zanieczyszczenie śmieciami komunalnymi, odłamkami metali, gruzem – niemożliwe jest oczyszczenie terenu. Podczas prowadzonych prac saper zabezpiecza front prac ziemnych w momencie ujawnienia przedmiotów niebezpiecznych oraz wybuchowych. Nadzór saperski zapewnia bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu terenu.

 

Prace z użyciem materiałów wybuchowych w tym: wyburzanie budynków, karczowanie pni, usuwanie zatorów lodowych, spulchnianie ziemi

Usługi saperskie to nie tylko rozminowanie, ale także prace z użyciem materiałów wybuchowych takie jak niszczenie budynków, wycinanie otworów, usuwanie skał, usuwanie karpin drzew, kruszenie zatorów lodowych, cięcie lin, spulchnianie ziemi. Prowadząc prace z zakresu użycia materiałów wybuchowych, zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Sporządzanie opinii i ekspertyz saperskich

Sporządzenie opinii związanej z nasyceniem terenów materiałami niebezpiecznymi oraz wybuchowymi. Sporządzanie oceny zagrożeń w związku z występowaniem przedmiotów niebezpiecznych.

Wybierz sprawdzoną firmę saperską, aby mieć pewność najwyższej jakości usług..